Yhteystiedot

Puheenjohtaja,
hallituksen jäsen,
HUS-Yhteisjärjestön hallituksen edustaja,
HUS-Psykiatrian Lohjan linjan johtoryhmän jäsen,
Lohjan sairaalan yhteistyötoimikunnan varajäsen.
Tarja Hulkko
Puh. 050-3771 192
tarja.hulkko@hus.fi
Varapuheenjohtaja,
hallituksen jäsen,
virkistysvastaava.
Anu Joutsen
Puh. 019-3801 275
anu.joutsen@hus.fi
Sihteeri, jäsenasiainhoitaja,
hallituksen jäsen, JHL-Yhteisjärjestön
edustajiston edustaja.
Puh. 019-3801 916
anu.eloranta@hus.fi
Taloudenhoitaja,
hallituksen jäsen, HUS-Yhteisjärjestön
hallituksen varaedustaja,
Lohjan sairaalan yhteistyötoimikunnan jäsen.
Puh. 040-6327 568
piia-liisa.vikstrom@hus.fi
Hallituksen jäsen
Veera Granqvist
Puh. 050-4417 402
veera.granqvist@hus.fi
Hallituksen jäsen, JHL-Yhteisjärjestön
edustajiston varaedustaja.
Terttu Laukka
Puh. 040-4854 421
terttu.laukka@hus.fi
Hallituksen varajäsen
Riitta Alen
Puh. 019-3801 316
riitta.alen@hus.fi
Hallituksen varajäsen
Mari Perkkiö
Puh. 050-3278 409
mari.perkkio@hus.fi
Toiminnantarkastaja, JHL-Yhteisjärjestön
edustajiston edustaja.
Hanne-Maria Kannisto
Puh. 019-3801 882
hanne.kannisto@hus.fi
Toiminnantarkastaja
Satu Björn
Puh. 019-3801 303
satu.bjorn@hus.fi
Varatoiminnantarkastaja
Auli Hakkarainen
Puh. 019-3801 349
auli.hakkarainen@hus.fi
Pääluottamusmies, JHL
HUS, HYKS ja Lohjan sairaanhoitoalue
Lohjan sairaalan johtoryhmän jäsen.
Essi Saarelainen
Puh. 040-1936 586
essi.saarelainen@hus.fi