Toimihenkilöt vuonna 2020 - 2021

Puheenjohtaja,
hallituksen jäsen,
HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n hallituksen edustaja,
HUS-Psykiatrian Lohjan linjan johtoryhmän jäsen,
Lohjan sairaalan yhteistyötoimikunnan varajäsen,
SAK:n Lohjan paikallisjärjestön jäsen.
Tarja Hulkko
Puh. 050-3771 192
Puh. työ:050-5594 586
tarja.hulkko@hus.fi
Sihteeri, jäsenasiainhoitaja,
hallituksen jäsen, HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n
edustajiston jäsen
Puh. 019-3801 916
anu.eloranta@hus.fi

Taloudenhoitaja,
hallituksen jäsen, virkistysvastaava,
HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n hallituksen varaedustaja,
Lohjan sairaalan yhteistyötoimikunnan jäsen,
SAK:n Lohjan paikallisjärjestön varajäsen.
Puh. 050-4921 916
piia-liisa.vikstrom@hus.fi

Varapuheenjohtaja, hallituksen jäsen
Eija Lahdelma
Puh. 045-2579 760
eija.lahdelma@hus.fi


Hallituksen jäsen
Veera Granqvist
Puh. 050-4417 402
veera.granqvist@hus.fi
Hallituksen jäsen
Terttu Laukka
Puh. 040-4854 421
terttu.laukka@hus.fi
Hallituksen varajäsen
Riitta Alen
Puh. 019-3801 316
riitta.alen@hus.fi
Hallituksen varajäsen
Mari Perkkiö
Puh. 040-5952 648
mari.perkkio@hus.fi
Toiminnantarkastaja
Satu Björn
Puh. 040-5952 648
satu.bjorn@hus.fi
Toiminnantarkastaja, HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n edustajiston varajäsen.
Hanne-Maria Kannisto
Puh. 044-2364 650
hanne.maria.tuominen@gmail.com
Varatoiminnantarkastaja
Auli Hakkarainen
Puh. 019-3801 349
auli.hakkarainen@hus.fi
Pääluottamusmies, JHL
HUS, HYKS ja Lohjan sairaanhoitoalue
Lohjan sairaalan johtoryhmän jäsen.
Essi Saarelainen
Puh. 040-1936 586
essi.saarelainen@hus.fi