Toimihenkilöt 2022 - 2023

Puheenjohtaja,
hallituksen jäsen,
HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n hallituksen edustaja, SAK:n Lohjan paikallisjärjestön jäsen.
Tarja Hulkko
Puh. 050-3771 192
Puh. työ:050-5594 586
tarja.hulkko@hus.fi
Sihteeri, jäsenasiainhoitaja,
hallituksen jäsen, HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n
edustajiston jäsen.
Puh. 040- 6316 717
anu.eloranta@hus.fi

Taloudenhoitaja,
hallituksen jäsen, virkistysvastaava,
HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n hallituksen varaedustaja,
Lohjan sairaalan yhteistyötoimikunnan jäsen,
SAK:n Lohjan paikallisjärjestön varajäsen.
Puh. 050-4921 916
piia-liisa.vikstrom@hus.fi

Varapuheenjohtaja, hallituksen jäsen.
Eija Lahdelma
Puh. 045-2579 760
eija.lahdelma@hus.fi
Hallituksen jäsen
Anu Joutsen
Puh. 045- 6392 103
anu.joutsen@hus.fi
Hallituksen jäsen
Mari Perkkiö
Puh. 040-5952 648
mari.perkkio@hus.fi
Hallituksen jäsen, virkistysvastaava.
Veera Viljasalo
Puh. 050-4417 402
veera.viljasalo@hus.fi
Hallituksen varajäsen
Riitta Alen
Puh. 019-3801 316
riitta.alen@hus.fi
Hallituksen varajäsen
Reija Poikela
Puh. 045-884 5669
reija.poikela@hus.fi
Toiminnantarkastaja
Satu Björn
Puh. 040-5952 648
satu.bjorn@hus.fi
Toiminnantarkastaja, HUS-Yhteisjärjestö JHL ry:n edustajiston varajäsen.
Hanne-Maria Kannisto
Puh. 044-2364 650
hanne.maria.tuominen@gmail.com
Varatoiminnantarkastaja
Auli Hakkarainen
Puh. 019-3801 349
auli.hakkarainen@hus.fi